Rekuperatoriu filtrai
Namai

Gyvenamųjų patalpų oro kokybė: kokiomis priemonės galima ją pagerinti

Jums neduoda ramybės jūsų būste vyraujantis prastas oras? Dėl didelės drėgmės kenčia ne tik jūsų būsto vidus, tačiau ir jūsų sveikata? Norite imtis priemonių, kurios padėtų jums lengviau išspręsti tokius opius ir svarbius klausimus? Laimei, sprendimų yra ne vienas, todėl skubame jus su jais supažindinti, tokiu būdu padėdami jums lengviau ir greičiau susigrąžinti gerą gyvenamųjų patalpų oro kokybę.

Susipažinkite su rekuperacinio vėdinimo privalumais

Apie rekuperacinio vėdinimo sistemas šiandien galima girdėti vis dažniau ir daugiau. Tai labai akivaizdžiai parodo, kad rekuperacinis vėdinimas tampa ypatingai populiariu vartotojų pasirinkimu – tiek daugiabučiuose esančiuose butuose, tiek ir privačiuose namuose. Todėl nesvarbu, koks yra jūsų būstas, jei jūs susiduriate su prasta vidaus patalpų oro kokybe, rekuperatorius jums gali labai veiksmingai pasitarnauti.

Rekuperatoriai pasižymi daugybe įvairių privalumų, kuriais gali pasinaudoti kiekvieno būsto savininkas. Jei jūsų būste neveikia rekuperacinio vėdinimo sistema, tuomet tikėtina, kad vidaus patalpų oro kokybė yra labai prasta. Tuo tarpu, jei savo būste jūs įsirengsite rekuperatorių, galėsite užtikrinti nuolatinę ir nepertraukiamą patalpų oro cirkuliaciją.

Svarbu pabrėžti, kad rekuperatoriaus įrengimo atveju, patalpose panaudotas šiltas oras nėra tiesiog išleidžiamas į aplinką. Visų pirma jis yra panaudojamas iš lauko tiekiamo šalto ir šviežio bei gaivaus oro pašildymui. Tai reiškia, kad tokiu būdu yra labai veiksmingai taupoma šilumos energija, kartu tausojant ir mus supančią aplinką. Rekuperatoriai veikia su šiuolaikiniais oro filtrais, tokiais kaip Komfovent filtrai (plačiau apie Komfovent filtrus skaitykite https://filtrai1.lt/10-komfovent-filtrai), o tai reiškia, kad oras visuomet yra filtruojamas, užtikrinant jo aukštą kokybę.

Žinoma, būtina paminėti, kad rekuperatoriai veikia labai tyliai ir našiai, todėl netrikdo žmonių ramybės ir nekelia jokių papildomų nepatogumų. Kartu reikėtų paminėti, kad jų priežiūra nėra brangi ir jie nereikalauja didelių energijos sąnaudų. Tuo tarpu, jei jūs baiminatės, kad jums teks patirti dideles išlaidas naujo rekuperatoriaus įsigijimui ir jo įrengimui savo namuose, taip pat galite būti visiškai ramūs – šiuolaikinėje rinkoje siūlomi rekuperatoriai pasižymi labai palankiomis ir lengvai prieinamomis kainomis, kurios vartotojams padeda daugiau sutaupyti.

Išspręskite dabartines būste esančias problemas

Patalpų oro kokybei ir drėgmės lygiui neigiamos įtakos gali turėti labai daug skirtingų veiksnių, todėl turėtumėte pasistengti jas nustatyti ir kaip įmanoma greičiau pašalinti. Nuo to tiesiogiai priklausys ir oras, kuriuos jūs kvėpuojate. Pavyzdžiui, galbūt iki šiol jūs susidūrėte su nesandaria santechnika? O gal jūsų plastikiniai langai turėtų būti iš naujo sureguliuoti, tokiu būdu išvengiant oro praradimo per atsiradusius nesandarumus? Kad ir kokios bebūtų problemos, jas turėtumėte išspręsti.

Nebenaudokite kenksmingų priemonių

Labai dažnai žmonės savo namuose kasdien naudoja įvairias buitinės chemijos priemones nė nesusimąstydami, kad jos gali turėti didžiulį neigiamą poveikį patalpų oro kokybei ir jų sveikatos būklei. Todėl jei jūs taip pat iki šiol reguliariai naudodavote įvairias priemones, kurių sudėtyje yra įvairių kenksmingų medžiagų, dabar būtų pats tinkamiausias metas jų atsisakyti. Pakeiskite jas ekologiškomis priemonėmis. Tokiu būdu išvengsite didesnės oro taršos ir pagerinsite oro, kuriuo kasdien kvėpuojate, kokybę.

Be abejo, tai tikrai nėra vieninteliai patarimai, kuriuos būtų galima pateikti kalbant apie patalpų oro kokybės gerinimą. Todėl, kaip matote, yra labai daug skirtingų sprendimų, kuriais galima pasinaudoti norint pasiekti kaip įmanoma geresnius rezultatus. Dabar belieka pagalvoti apie tai, kas buvo paminėta, ir imtis veiksmingų priemonių, padedančių pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.