Namai

Kodėl verta įsirengti liejamas grindis?

Sužinokite išlietų grindų privalumus ir trūkumus

Liejamų grindų pranašumas shop.remmers.lt. Ar neseniai persikėlėte namo ir ar jūsų naujiems namams reikia grindų? Arba norite pakeisti dabartines grindis? Liejamos grindys gali būti ne tik praktiškos, bet ir tvirtas bei stilingas pasirinkimas. Liejamos grindys, pavyzdžiui, paprastai gali būti montuojamos tiesiai ant esamų plytelėmis išklotų grindų. Pasirinkdami lietines grindis, turėsite grindis, kurios išskirtinai tinka šildyti grindis, tačiau taip pat atrodo estetiškai. Liejamos grindys yra vientisos, todėl kambariai atrodo erdvesni ir skaidresni. Be to, yra daugybė pasirinkimo galimybių, nes išlietos grindys yra įvairių tipų ir skirtingų spalvų.

Jei ieškote labai mažai priežiūros reikalaujančių grindų, labai gerai tinka lietinės grindys. Praktiški lietinių grindų privalumų yra daugybė. Liejamas grindis lengva valyti, jas reikia labai mažai prižiūrėti ir jos yra labai tvirtos. Vidutinis išlietas grindys truks iki 30 metų. Taigi, tai yra labai patvarus pasirinkimas. Galimybė sumontuoti grindis ant esamos pagrindo yra dar vienas privalumas, todėl nereikalaujama atlikti griovimo ar pašalinimo darbų prieš montuojant. Be to, lietos grindys tinka bet kokiam kambariui. Be faktų, kad lietos grindys yra patogios priežiūrai ir atrodo nuostabiai, medžiaga labai slopina garsą, o tai reiškia, kad grindys sumažina triukšmo lygį.

Liejamų grindų trūkumai. Liejamos grindys tam tikromis aplinkybėmis taip pat gali turėti trūkumų, palyginti su grindimis, pagamintomis iš kitų medžiagų, tačiau tų trūkumų galima lengvai išvengti. Vienas iš lietinių grindų trūkumų yra tas, kad naujai pastatytuose namuose grindyse gali susidaryti įtrūkimai. 95% atvejų taip atsitinka todėl, kad lietos grindys pritvirtintos prie pagrindo. Įtrūkimas susidaro pagrinde ir, kai jis išsiplečia, o išlietos grindys negali įveikti plyšio, plyšys efektyviai tęsiasi per lietąsias grindis ir gali dar labiau plyšti.