Prekės ir paslaugos

SEO vs Google AdWords: kas geriau?

cetTai, kad internetiniam verslui reklama yra būtina – sutinka daugelis. Tačiau kadangi pastarosios pasirinkimas yra toks platus – reikia susidėlioti kriterijus ir pasirinkti teisingai, kad nauda tikrai būtų didelė. SEO paslaugos – vienas geriausių egzistuojančių pasirinkimų, kurį pripažįsta tiek klientai, tiek šioje srityje dirbantys profesionalai. Tiesa, greta SEO labai dažnai minima ir Google AdWords. Tai taip pat internetinė reklama, tačiau ji veikia kiek kitaip. Lyginant įdomu, kuris variantas yra geresnis ir tinka labiausiai.

Efektas. Googe AdWords veikia kur kas efektyviau. Paprasčiausiai užsisakius paslaugą dažniausiai per labai trumpą laiko tarpo pamatomi patys pirmi rezultatai. Šiuo atveju SEO paslaugos reikalauja šie tiek laiko. Kita vertus SEO paslaugos veikia labai ilgai, taigi kartą optimizuotas puslapis dar labai ilgą laiko tarpą bus naudingas.

Kaina. Gana sunku lyginti šiuos du variantus, kadangi jie veikia skirtingomis srovėmis, tačiau vėlgi, jeigu atsižvelgtume į galutinį rezultatą, vertėtų akcentuoti, kad SEO paslaugos gaunasi pigesnis variantas. Jeigu norite sutaupyti – tokiu atveju būtent į tai Jums atkreipti dėmesį daugiausia ir siūlome. Sutaupykite pasikliaudami profesionalais, kurie užtikrina kokybę.

Ilgalaikis efektas. Google AdWords veikia tik tuo metu, kai esate nusipirkęs reklamą. Štai SEO paslaugos jums puikiai funkcionuoti gali net ir praėjus ilgam laiko tarpui. Jeigu profesionalas savo paslaugas atliks puikiai, tokiu atveju galėsite būti tikras, kad puslapis labai ilgai laikysis pirmose Google pozicijose.

Specialistas. SEO paslaugos reikalauja specialisto, kai tuo tarpu Google Adwords galima užsisakyti ir pačiam.

Jeigu norite, kad jūsų verslas būtų kur kas labiau žinomas ir tuo pačiu pritrauktų daugiau naujų klientų, kurie neabejotinai norėtų naudotis jūsų paslaugomis – tokiu atveju rekomenduojame SEO paslaugas. Tai geriausias egzistuojantis pasirinkimas, kokį tik šiuo metu galima atrasti. Įvertinkite galimybes ir pasirinkite teisingai. Svarbiausia, kad pasiūla egzistuoja, o kas jums tinka labiausiai – spręskite pats.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *