Tobulos vestuves
Įdomu

Naudingi vestuvių planuotojų patarimai

Jei jūs šią akimirką jaučiatės lyg devintame danguje, turbūt ant jūsų rankos suspindo sužadėtuvių žiedas? Tokiu atveju jums reikėtų pasirūpinti daugybe svarbių užduočių, kurių pagalba galėsite suorganizuoti labai gražias vestuves, kurių niekuomet nepamiršite ir prisiminsite jas su labai dideliu džiaugsmu.

Darbų sąrašo sudarymas

Suprantama, kad kiekvienas svarbus projektas turi būti pradedamas nuo pačių svarbiausių darbų sąrašo sudarymo. Žinoma, šiai užduočiai atlikti reikės nemažai laiko ir didelio atidumo. Jūs negalite pro savo akis praleisti nei vienos svarbios detalės. Kuo didesnės vestuvės nusimato, tuo daugiau darbų teks įgyvendinti, todėl jei jūs sudarytas tikslų svarbiausių darbų sąrašą, kuris bus suskirstytas atsižvelgiant į jūsų prioritetus, jums turėtų būti lengviau pajudėti iš vietos ir kiekvieną darbą atlikti labai profesionaliai bei kokybiškai.

Vestuvių svečių sąrašas ir kvietimų išsiuntimas

Atsižvelgiant į svečių skaičių, kis ir darbų apimtys. Tai reiškia, kad kuo daugiau svečių planuojate pakviesti į savo būsimas vestuves, tuo daugiau darbų jums teks atlikti. Žinoma, į jūsų vestuves kviečiamų svečių sąrašą turėtumėte sudaryti labai atsakingai, nepamiršdami nei vieno jums svarbaus žmogaus. Nėra nieko blogiau, kaip praėjus vestuvės prisiminti, kad į jūsų vestuves nebuvo pakviestas bent vienas jums svarbus žmogus – juk vestuvės vyksta tik kartą gyvenime ir „pakartoti“ vestuvių šventės tikrai nebebus jokios galimybės.

Kai sudarysite vestuvių svečių sąrašą, taip pat turėtumėte pasirūpinti ir kvietimų sukūrimu bei jų išsiuntimu. Tam skirkite pakankamai dėmesio ir pasistenkite būti kuo originalesni. Tuo tarpu, jei jums nekils jokių originalių idėjų, visuomet galite pasinaudoti internetu ir peržiūrėti, ką rekomenduoja specialistai bei kokius sprendimus pritaikė kiti jaunavedžiai.

Vestuvių tematika – kaip ją pasirinkti?

Apie tai dar nebuvote pagalvoję? Manėte, kad kiekvienų vestuvių tematika yra viena ir ta pati? Jei taip, labai klydote. Kiekvienos vestuvės būna skirtingos ir didžiausios įtakos tam turi ne kas kita, o būtent pasirinkta konkreti vestuvių tematika. Pasirinkimas šiuo atveju priklauso tik nuo jūsų konkrečių lūkesčių ir asmeninio skonio.

Vestuvine juvelyrika

Žinoma, įprastai patiems sugalvoti, kokių vestuvių jūs norėtumėte, gali būti pakankamai sudėtinga. Dėl šios priežasties visuomet praverčia pasidomėti vestuvių planuotojų patarimais ir įvertinti, kokios vestuvės iki šiol jau buvo suplanuotos. Atsižvelgdami į jau buvusias vestuves ir jose vyravusias skirtingas tematikas, galėsite be vargo pasirinkti ir tai, kas jums atrodo tinkamiausia.

Kita vertus, nedarykite klaidos ir nesirinkite vestuvių temos, kuri būtų labai sudėtinga ir reikalaujanti pernelyg didelių pastangų. Jei vien dėl pasirinktos išskirtinės vestuvių temos jums teks patirti labai dideles išlaidas ir gerokai padidinti bendrą jūsų vestuvėms skiriamą biudžetą, tuomet toks sprendimas neabejotinai bus labai neproduktyvus ir neefektyvus. Todėl renkantis vestuvių tematiką, būtina pagalvoti ir apie praktiškumą bei tokios idėjos įgyvendinimo realumą.

Kaip bebūtų, vestuvių tematikai didelės įtakos gali turėti ir konkretus metų laikas. Akivaizdu, kad įprastai tokių sprendimų, kuriuos galima pritaikyti vasarą, nepritaikysite žiemą – ir atvirkščiai. Todėl akivaizdu, kad sprendžiant dėl jūsų laukiančių vestuvių tematikos, turėtumėte apgalvoti daug skirtingų svarbių veiksnių.

Vestuvinės suknelės paieškų procesas

Kiekvienas žmogus puikiai žino, kad nei viena nuotaka prie altoriaus neturėtų eiti be vestuvinės suknelės. Įprastiniai drabužiai, nepaisant to, kokie šiuolaikiški ir kokybiški jie bebūtų, tikrai nėra tinkamas pasirinkimas. Kita vertus, kai kurie žmonės į visą tai žvelgia labai liberaliai ir nemano, kad vestuvinė suknelė yra būtina vestuvių detalė, tačiau jei jūs nesate tokios pačios nuomonės šio kiekvienoms vestuvėms svarbaus atributo atžvilgiu, vestuvinės suknelės paieškų procesas turėtų būti labai gerai apgalvotas.

Žinoma, jei jūs norite savo vestuvių dieną atrodyti unikaliai ir pritrenkiančiai, tuomet akivaizdu, kad jums būtų verta pagalvoti apie vestuvinės suknelės siuvimo paslaugas. Tam jūs galite kreiptis tiek į vestuvinių suknelių saloną, tiek ir į profesionalius dizainerius, kurie kuria vestuvines sukneles ir turi daug tam būtinos patirties. Tuo tarpu, jei tokie sprendimai jūs nedomina ir jūs nematote jokios būtinybės užsisakyti vestuvinės suknelės siuvimo paslaugas, galite pasidairyti po vestuvinių suknelių salonuose siūlomą vestuvinių suknelių asortimentą. Įprastai jis būna labai didelis ir įvairus, todėl jums neturėtų kilti sunkumų atrandant puikiai jūsų skonį atitinkančią vestuvinę suknelę.

Bet kuriuo atveju, kuomet rinksitės vestuvinę suknelę savo būsimoms vestuvėms, būtinai turėtumėte pagalvoti ir apie jau minėtą savo vestuvių tematiką. Vestuvinė suknelė privalo derėti prie jūsų pasirinktos vestuvių temos. Tokiu būdu jūs galėsite užtikrinti, kad jūsų vestuvėse vyraus harmonija. Be to, taip pat labai svarbu, kad jūsų pasirinkta vestuvinė suknelė tobulai tiktų prie jūsų kūno linijų. Juk akivaizdu, kad kiekvienos iš mūsų figūra yra labai skirtinga, o tai reiškia, kad skiriasi ir pasirenkamos suknelės. Jūsų vestuvinė suknelė turėtų jums pagelbėti, o ne jus varžyti. Todėl būtinai pasirinkite tokį vestuvinės suknelės modelį, kuris puikiai dera prie jūsų figūros ir nesukelia jums jokio diskomforto.

Vestuviniai žiedai, kurie yra būtini jūsų vestuvėms

Kitas svarbus atributas – tai vestuviniai žiedai. Įprastai vestuviniai žiedai būna auksiniai. Žinoma, aukso spalvos ir atspalviai kiekvienu atveju gali būti labai skirtingi – tai priklauso nuo konkretaus skonio. Kadangi šiandieninis vestuvinių žiedų asortimentas yra nepalyginamai platesnis nei anuomet, kiekvieni būsimi vestuvininkai turi nemenką pasirinkimo laisvę ir jiems tikrai nereikia savęs pernelyg apriboti, renkantis vos iš kelių skirtingų vestuvinių žiedų modelių.

Vestuviniai ziedai

Tačiau vėlgi, jums taip pat nėra būtinybės rinktis iš jau pagamintų vestuvinių žiedų, nes jūs galite kreiptis į juvelyrus, kurie pagamintų jums tinkančius ir patinkančius vestuvinius žiedus. Tuo tarpu, jei dar nežinote, kokie vestuviniai žiedai jums galėtų labiausiai patikti, jų pasidairyti galite tokiose elektroninėse parduotuvėse kaip „Ekolje“. Tai padėtų jums iš arčiau susipažinti su skirtingais vestuvinių žiedų modeliais ir suprasti, kokios yra šiuolaikinėje rinkoje vyraujančios vestuvinių žiedų tendencijos. Be to, jūs galite susisiekti su pasirinktais juvelyrais ir sulaukti profesionalios konsultacijos minėtais klausimais. Jei jūs norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų pagaminti pagal individualų užsakymą ir būtų vienetiniai, tuomet pastarasis sprendimas yra vienas iš pačių efektyviausių.

Jei jums kyla klausimas, kiek turėtumėte skirti lėšų vestuvinių žiedų įsigijimui, vienareikšmiško atsakymo tikrai nėra. Viskas labai tiesiogiai priklauso nuo jūsų vestuvinio biudžeto ir keliamų reikalavimų. Vieni vestuvininkai skiria daugiau, o kiti mažiau. Be to, nėra jokio atskaitos taško, kadangi kiekvienas į savo būsimas vestuves žvelgia skirtingai ir kiekvienas „daug“ ar „mažai“ suvokia savitai. Todėl svarbiausia ne tai, kiek jūs investuosite į savo vestuvinius žiedus. Svarbiausia yra tai, kad vestuviniai žiedai, kuriuos jūs pasirinksite, bus puikiai atitinkantys jūsų individualų skonį. Taigi, belieka pagalvoti į kuriuos juvelyrus jūs kreipsitės ir kokius vestuvinius žiedus jūs norėsite pasirinkti jūsų laukiančiai pačiai gražiausiai gyvenimo šventei.

Kaip sudaryti vestuvių šventės programą?

Svarbu, kad jūsų vestuvių šventė būtų smagi, įdomi ir turininga. Tai reiškia, kad jums iš anksto būtina labai gerai pagalvoti apie jūsų laukiančios vestuvių šventės programą, joje numatydami daugybę įvairių pramogų, kurios būtų tinkamos tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Be abejo, galbūt jums nekyla idėjų, kaip galėtumėte efektyviau išspręsti šį jūsų vestuvėms svarbų klausimą, tačiau tai padaryti tikrai nebus labai sudėtinga, jei jūs kreipsitės į šios srities profesionalus. Taigi, kitas svarbus žingsnis bus susijęs su vestuvių vedėjų paieška bei jų pasirinkimu.

Kaip surasti tinkamus ir patyrusius vestuvių vedėjus?

Kaip jau supratote, jums bus būtina pasirinkti ir vestuvių vedėjus, kurie turėtų pakankamą patirtį šioje srityje. Todėl jei norite neprašauti pro šalį ir siekiate būti visiškai tikri, kad jūsų vestuvių programa bus įgyvendinta labai profesionaliai ir sklandžiai, kreipkitės tik į labai profesionalius vestuvių vedėjus. Suprantama, kad pasirinkimo proceso metu jums gali iškilti ne vienas klausimas, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jums bus sudėtinga gauti atsakymus. Be to, taip pat nereikėtų išsigąsti labai didelės vestuvių vedėjų pasiūlos, kuri yra šiuolaikinėje rinkoje.

Jei jūs visų pirma nustatysite pagrindinius savo keliamus reikalavimus, jums bus nepalyginamai paprasčiau pasirinkti būtent tuos šios srities specialistus, kurie labai gerai išmano savo darbą. Be to, rinkdamiesi šių paslaugų teikėjus, jūs galite pasidomėti, kokias vestuves jie iki tol buvo vedę ir ką apie jų atliktą darbą kalba buvę klientai. Tai leistų jums kur kas lengviau priimti teisingą ir labai gerai apgalvotą sprendimą.

Kokią vietą pasirinkti vestuvių šventei?

Tai vėlgi yra labai svarbus klausimas, kadangi nuo jo labai tiesiogiai priklauso tiek jūsų, tiek ir jūsų vestuvėse dalyvausiančių svečių jaučiamas patogumas. Kuo erdvesnė šventės vieta bus pasirinkta, tuo jums bus komfortiškiau. Be to, svarbu, kad šventės vietoje būtų pasirūpinta ir tinkamais baldais bei dekoracijomis. Pastarosios yra labai svarbios, jei jūs norite sukurti labai jaukią savo vestuvėse vyrausiančią vidinę atmosferą.

Bet kuriuo atveju, jei jūs pasirinksite vestuvių šventės vietą, ją rezervuokite kaip įmanoma anksčiau. Tai yra ypač aktualu tuomet, kai savo vestuves planuojate šiltuoju metų laiku, kai įvyksta daugiausiai vestuvių. Natūralu, kad kuo daugiau vestuvių yra organizuojama vienu ar kitu sezonu, tuo sudėtingiau yra rasti laisvas ir dar nerezervuotas vietas. Todėl kuo anksčiau jūs pradėsite rinktis savo būsimų vestuvių šventės vietą, tuo jums bus lengviau ją surasti.

Kada pradėti visą minėtą vestuvių planavimo procesą?

Taigi, kai žinote, kiek daug svarbių darbų jūs turėsite atlikti, jei norite, kad jūsų laukiančios vestuvės būtų tobulos, turbūt pradėjote kelti sau klausimą – tai kiekgi laiko jūs turėtumėte skirti visam vestuvių organizavimo procesui?

Šiuo atveju atsakymas nėra vienareikšmis ir labai konkretus, tačiau turėtumėte orientuotis į apytiksliai 12 mėnesių laikotarpį. Nors kai kuriems žmonėms tai atrodo pernelyg ilgas laiko tarpas, iš tikrųjų taip nėra. Kuo daugiau laiko turėsite savo vestuvėms suplanuoti, tuo jums bus lengviau visą tai padaryti.

Tuo tarpu, jei jūs turėsite vos kelis mėnesius iki savo numatytos vestuvių datos, galite jausti per daug didelį stresą ir pernelyg didelę įtampą. Visa tai tikrai nepadeda tinkamai pasirūpinti savo vestuvių organizaciniais darbais. Todėl jei jūs pradėsite savo vestuves planuoti kuo anksčiau, galėsite išvengti bereikalingo streso ar daugybės kitų papildomų sunkumų, kurie galėtų iškilti vestuvių planavimo procese.