Stiliaus patarimai
Įdomu

Naudingi patarimai, kaip patobulinti savo stilių

Kai kasdien žvelgiate į tą patį garderobą ir apsirengiate tais pačiais drabužiais, gali būti sunku sugalvoti naujų būdų, kaip dėvėti tuos pačius drabužius. Tačiau šiek tiek pakoregavusios savo pasitelkiamus stiliaus sprendimus ir įsigijusios keletą papildomų stiliaus detalių, galite gerokai patobulinti savo asmeninį stilių. Todėl žemiau yra pateikti keli naudingi stiliaus patarimai moterims, kurie turėtų pagelbėti tobulinant savo įvaizdį.

Pritaikykite drabužius, kad jie atitiktų jūsų kūno linijas

Idealiu atveju geriausia vengti drabužių keitimo naujais. Tai papildomos išlaidos, į kurias reikia atsižvelgti įsigyjant kiekvieną naują drabužį, be to, tai reikalauja papildomo jūsų laiko ir pastangų. Ir nors akivaizdu, kad leistis į drabužių paieškas yra labai smagi patirtis, vis dėlto kartais pakanka nedidelio siuvėjo prisilietimo, kad jums patinkantis drabužis taptų tobulu ir atrodytų, tarsi būtų sukurtas jums pagal užsakymą.

Iškeiskite aptemptus megztinius į laisvesnius švarkus

Kardiganai turi savo paskirtį ir puikiai tinka dėvėti einant apsipirkti ar į parką, tačiau paprastai jie greitai atskleidžia nusidėvėjimo požymius, be to, jie neturi jokios struktūros, todėl gali atrodyti pakankamai nuobodžiai. Geriausiai tinka kardiganai su išformuota iškirpte ar liemeniu, taip pat galite ieškoti tokių, kurių tekstūra būtų įdomesnė.

Tuo tarpu viena iš alternatyvų – laisvai prigludęs lengvas švarkas. Jis suteikia papildomą sluoksnį, su kuriuo lengva judėti, šiek tiek dengia, kad jums būtų šilčiau, ir yra lengvas, todėl nesijaučia toks sunkus kaip megztinis.

Laisvalaikiu džinsinis švarkas yra puiki alternatyva kardiganui, jį lengvai galima dėvėti su suknelėmis, sijonais arba džinsais ir marškinėliais, jei pasirinksite tinkamą pagal savo kūno linijas ir gyvenimo būdą. Yra daug džinsinių švarkelių, kurių audinys yra elastingas, todėl nevaržo jūsų judesių.

Mada

Rinkitės spalvas, kurios atspindi jus ir jūsų dienos planus

Kiekviena turime tokių spalvų drabužių, kuriuos apsirengusios galime akimirksniu pasijusti kur kas žvaliau. Tokios mūsų mėgstamos spalvos gali tapti puikiu pasirinkimu, kai jaučiatės išsekusios ir manote nepasiruošusios jūsų laukiančiai dienai.

Visuomet pagalvokite, kokie yra jūsų dienos planai, ir pasirinkite spalvą, kuri, jūsų manymu, atspindėtų jūsų numatytus planus. Pavyzdžiui, jei ruošiatės išvykai, kurios metu važiuosite dviračiu ir pusryčiausite vietinėje kavinėje, pasirinktos drabužių spalvos labai skirsis nuo tų, kurios tiktų vilkėti į susitikimus su kolegomis ar verslo partneriais įtemptą darbo dieną.

Dėvėkite vieną aksesuarą, turintį didelę įtaką jūsų aprangai

Jums tikrai nereikia daug aksesuarų – užtenka kelių tikrai tinkamų, kuriuos galėsite dėvėti prie daugumos savo drabužių. Įdomaus dizaino auksiniai ar sidabriniai auskarai, minimalistinė grandinėlė ir laikrodis – tai universalūs aksesuarai, kurie išryškins jūsų aprangos spalvas, tekstūras ir raštus. Tikslius aksesuarus reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, kokius drabužius mėgstate, kokia yra jūsų veido forma ir kokios spalvos jums labiausiai patinka.

Turėkite mažiau batų ir rinkitės neutralias spalvas

Kokybiški ir patogūs batai kainuoja brangiai, todėl akivaizdu, jog norite, kad jūsų pinigai atsipirktų. Turėdami neutralių spalvų batų kolekciją, galėsite turėti mažiau porų, bet galėsite juos derinti prie įvairios aprangos. Balti sportbačiai, juodi batai ir keletas plokščiapadžių bei aukštakulnių juodos, rusvos ar smėlio spalvos – tai puikūs pasirinkimai, kurie dera su daugybe raštų, tekstūrų ir spalvų.

Renkantis batus svarbu atsižvelgti ir į savo gyvenimo būdą. Jei į darbą vaikštote pėsčiomis, kulniukai gali būti nereikalingi, tačiau bus reikalinga patogi batų pora, kad galėtumėte vaikščioti ir lyjant lietui. Arba, jei dirbate verslo aplinkoje, balti sportbačiai į darbą galbūt niekada netiks, bet jei dirbate biure, kuriame taikomas elegantiškas laisvalaikio aprangos kodas, tuomet balti sportbačiai gali lengvai tapti jūsų darbo garderobo dalimi.