Namai

Kokie vonios maišytuvai šiuo metu populiariausi?

Vonios kambario įrengimas / remontas yra viena brangiausių užduočių, reikalaujanti ypatingo dėmesio. Kiekvienas vonios kambario elementas, – tarp jų ir maišytuvai, reikalauja žinių ir išmanymo. Tinkamai priimtas sprendimas užtikrina tiek estetinį vonios kambario išbaigtumą, tiek leidžia džiaugtis įrangos funkcionalumu ir patogumu. Šiuo metu vonios maišytuvų tendencijos orientuotos į stilių, funkcionalumą ir ekonomiškumą. Tai trys svarbiausi kriterijai, lemiantys šiandieninio pirkėjo pasirinkimą.

1. Stilius

Kad vonios kambarys atrodytų stilingai, labai svarbu išlaikyti visuose namuose dominuojantį stilių. Kadangi vonios maišytuvų asortimentas yra išskirtinai platus, priimti visus jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pvz., jei namuose dominuoja klasika, puikus sprendimas chromuoti maišytuvai, neatkreipiantys pernelyg didelio dėmesio ir darniai susiliejantys su bendru interjeru. Ieškantiems unikalumo siūlomi originalūs sprendimai, pvz., retro stiliaus maišytuvai, tačiau reikėtų nepamiršti, kad tokie sprendimai reikalauja bendro visos erdvės išbaigtumo.

2. Funkcionalumas ir patogumas

Maišytuvai vonioje turi būti funkcionalūs ir patogūs naudoti. Ne viskas, kas yra gražu, yra patogu naudoti. Pvz., galbūt dvi besisukančios rankenėlės puikiai atrodys retro stiliaus interjere, tačiau praktiškai kur kas patogiau naudoti maišytuvus su viena rankena, ypač tuo atveju, jei rankenėlės būtų prie pat sienos. Šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia bekontakčiai maišytuvai. Tai ne tik higieniškas sprendimas, bet ir patogus pasirinkimas, pvz., turint vaikų, kurie dažnu atveju maišytuvo rankenos negali pilnai pasiekti arba užmiršta užsukti vandenį.

3. Ekonomiškumas

Šiais laikais ekonomiškumo kriterijus yra itin svarbus, priimant sprendimus dėl santechnikos. Maišytuvai su termostatu yra vienas dažniausių pasirinkimų, ypatingai aktualus nuosavuose namuose, kur karštas vanduo šildomas boileryje. Naudojant maišytuvą be termostato ir atsukus karštą vandenį, galima nusideginti rankas. Termostatiniai maišytuvai ne tik apsaugo nuo nusideginimo, bet ir taupo šilumą, elektros energiją ir vandenį.

Vonios maišytuvai pagal gamintoją

Renkantis vonios maišytuvus, būtina įvertinti jų gamintoją. Jei norite, kad įranga tarnautų ne vienerius metus, rinkitės patikimą ir rinkoje puikiai žinomą prekės ženklą ar jo atstovą, galintį suteikti ilgametės kokybės garantiją. Bendradarbiaudami su nežinomu pardavėju išvengsite bereikalingo galvos skausmo, kuomet sumontuotą įrangą jau po kelerių naudojimo metų tenka keisti naujais gaminiais. Kad priimtumėte visus jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą, pasitarkite su šios srities ekspertais, galinčiais patarti, kokius maišytuvus pasirinkti jūsų atveju. Nepamirškite, kad jei galvojate apie potinkinį maišytuvą, įrengimo darbus reikės pradėti pačioje vonios kambario remonto ar įrengimo pradžioje, kadangi vėliau sumontuoti potinkinę įrangą nebebus įmanoma.