Namai

Ką reikia žinoti perkant vandens šildytuvą?

Daugelis namų savininkų laukia, nepasidomi vandens šildytuvais prieš juos pirkdami, gaila, nes vandens šildytuvo įsigijimo ir naudojimo išlaidos gali labai skirtis, priklausomai nuo pasirinkto tipo, prekės ženklo ir modelio bei nuo montavimo kokybės.

Norėdami išvengti šio scenarijaus, atlikite keletą tyrimų dabar, kol susiduriate su skubiu pirkimu. Šiandien susipažinkite su galimybėmis, kurios leis priimti pagrįstą sprendimą iškilus poreikiui įsigyti naują vandens šildytuvą. Atminkite, kad dažniausiai, vandens šildytuvas užimą tikrai svarbią vietą mūsų namuose. Naujo vandens šildytuvo pirkimas nėra tai, ką darote pernelyg dažnai, todėl jei atėjo laikas pakeisti savo vandens šildytuvą, tikriausiai norite tai padaryti tinkamai. Jei ieškote naujo namo ar biuro vandens šildytuvo, prieš nuspręsdami, ką pirkti, apsvarstykite šiuos kelis veiksnius.

KURO ŠALTINIS. Labiausiai paplitę gyvenamieji vandens šildytuvai, kurių kuro šaltinis yra dujos arba elektra. Jei jūsų esamas bako vandens šildytuvas yra dujinis, įsitikinkite, kad jis naudoja gamtines dujas ar propaną. Dujiniai vandens šildytuvai paprastai turi didesnes išankstines išlaidas ir jiems reikia specialios ventiliacijos, kad būtų užtikrinta sveikata ir saugumas.

ENERGIJOS EFEKTYVUMAS. Nesvarbu, kurį kuro šaltinį pasirinksite, vandens šildytuvas gali būti trečias pagal dydį energijos vartotojas jūsų namuose. Todėl, jei įmanoma, norite pasirinkti naują energiją taupantį įrenginį. Laimei, visi nauji vandens boileriai turi aukštą energijos vartojimo efektyvumo laipsnį, kad atitiktų griežtus energijos standartus.

BŪTINA VIETA. Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis, yra laisva vieta. Jei jūsų vietovėje nėra standartinio dydžio vandens šildytuvo, yra alternatyvių variantų arba trumpi vandens šildytuvai yra trumpesni ir platesni nei standartiniai vandens šildytuvai, todėl jie gali laikyti tą patį vandens kiekį, tačiau vis dar tinka tose vietose, kur yra ribotas aukštis.