Finansai

Greitieji kreditai – auganti paklausa ir pasiūla

Greitųjų kreditų paklausa kasdien vis didėja. Tad nėra ko stebėtis, kad žmonės įprato juos gauti greitai ir tada, kai tik prireikia pinigų. Yra net ir paklausa kreditų tarpininkavimo paslaugoms. Jos irgi vis labiau plečiasi. Šiandien greitąjį kreditą galite gauti ir internete. Aišku viskas skamba labai paprastai ir lengvai, bet visada prisiimti atsakomybę turite patys. Įvertinkite tai, ar imami kreditai netaps nepakeliama finansine našta. Tai tikriausiai būtų viena nemaloniausių situacijų. Greitieji kreditai galima tik kaip papildoma priemonė, kai reikia skubaus finansavimo šaltinio. Pinigus gausite tikrai akimirksniu, tik dar kartą pakartosime, kad įvertinkite galimas rizikas. Atrodo, visiems aišku ir suprantama, kad trumpalaikiai kreditai negali tapti ilgalaikių finansinių problemų sprendimais. Mąstykite racionaliai ir prieš priimant sprendimą, ar Jums bus reikalingas kreditas, įvertinkite galimas rizikas, visus šios paslaugos pliusus bei minusus.

Viena iš pirmųjų galimų rizikų imant greitąjį kreditą – kreditoriaus patikimumas. Būtina tai patikrinti. Niekada nesusiviliokite įtartinai mažomis palūkanomis ar neaiškiu kreditoriaus aprašymu. Turėkite omeny, kad dalis įmonių, suteikiančių paskolas, pirmąją naujiems klientams siūlo su 0% palūkanomis. Pasitaiko, kad tokiais atvejais yra taikomas administravimo mokestis, todėl įdėmiai skaitykite sutarties sąlygas. Primename, jeigu kyla nors menkiausių abejonių – tikrinkite informaciją. Kreditoriaus patikimumą galite patikrinti internete – Lietuvos banko paskolų rizikos duomenų bazėje. Jei patikimumo kriterijų kreditorius tenkina, tuomet sekantis žingsnis bus Jūsų asmenybė.

Tam, kad paimtumėte greitąją paskolą, turite būti visų pirma pilnametis, o kita svarbi sąlyga yra – pastovių pajamų turėjimas. Galime patikslinti, kas yra priskiriama tokios pajamos. Tai: darbo užmokestis, socialinės išmokos, autorinės išmokos ir kita. Teikiant prašymą prireiks ir tapatybės patvirtinimo, todėl labai naudinga bus turėti elektroninį parašą arba kitas galimas variantas – smart ID programėlė.

Taigi jei tvirtai nusprendėte, kad šiuo metu papildomi pinigai Jums yra reikalingi, greitąjį kreditą bus patogiausia, greičiausia ir lengviausia gauti internetu. Jei atitinkate aukščiau išvardytas sąlygas, tai pinigus galėsite gauti net greičiau nei per valandą. Tad viskas labai greitai ir operatyviai.