Finansai

Finansiniai nepatogumai ir kredito pasirinkimas

Jūs puikiai žinote, kaip reikia tinkamai valdyti savo pinigus, tačiau nepaisant to, jums teko susidurti su visiškai netikėtais nepatogumais? Tokiu atveju būtina rasti sprendimą, kuris visas problemas leistų išspręsti kur kas efektyviau. Žinoma, net jei ir turite galimybę pagalbos prašyti savo artimųjų ar draugų, tai ne visada yra teisingiausias sprendimas, kadangi tokiu atveju jūs savo problemomis apkrausite niekuo dėtus žmones ir taip pat jiems atskleisite tikrąją savo finansinę padėtį. Norint išsaugoti savo konfidencialumą ir nevarginti aplinkinių žmonių, galite kreiptis į kreditorius, kurių šiandien Lietuvoje yra daugybė.

Kredito skaiciuokleBe abejo, galbūt iki šiol apie greitųjų kreditų bendroves esate girdėję daug neigiamų dalykų, tačiau ar tikrai visa tai yra tiesa? Mitų yra labai daug, tačiau vadovautis jais yra beprasmiška. Net jei girdėjote istorijų, kad greitieji kreditai žmonėms sugriovė gyvenimą, pagalvokite, ar tai tikrai lėmė šios finansinės paslaugos? Juk jomis vartotojai naudojasi nieko neverčiami. Jie patys kreipiasi į kredito bendroves, gauna paskolą ir netinkamai ją panaudoja. Trumpiau tariant, jei greitieji kreditai dar labiau apsunkina jų padėtį, tai nėra šių paslaugų problema. Tai yra pačių vartotojų sprendimas. Todėl visuomet būtina suprasti, kad finansinis raštingumas yra būtinas. Jūs turite būti apsišvietę ir žinoti, kaip reikia valdyti savo finansus. Tik tokiu atveju galima būti tikriems, kad prisiimti papildomi finansiniai įsipareigojimai nesukels jokių papildomų nepatogumų. Tačiau jei jums įprastai niekuomet nekyla sunkumų valdant savo pinigus, visa tai neturėtų sukelti jokių rūpesčių.

Kaip bebūtų, norint gauti pačią palankiausią paskolą, t.y. pasižyminčią žemiausiomis palūkanomis ir palankiausia paskolos grąžinimo tvarka, reikėtų pasinaudoti kredito skaiciuokle, kurią galima rasti internete. Bene kiekviename kreditorių internetiniame tinklalapyje veikia kredito skaičiuoklė, kuri padeda lengviau suprasti, kokia gali būti bendra vartotojui reikalingo dydžio paskolos vertė. Tai reiškia, kad tokios kredito skaičiuoklės palengvina paskolos pasirinkimo procesą. Jei jūs iš anksto žinosite preliminarią sumą ir preliminarų paskolos grąžinimo įmokų dydį, jausitės kur kas tvirčiau kreipdamiesi į vienus ar kitus kreditorius.