Finansai,  Prekės ir paslaugos

Dažnas kelias prieš emigruojant – paskolų

paskolosNe vienas emigravęs ir laimę svetur suradęs lietuvis pasakys, kad pirmieji metai yra sunkiausi, nes jie yra tarsi investiciniai visomis prasmėmis. Netgi tos pačios vartojamosios paskolos prieš iškeliaujant į tą geresnę žemę yra ne kas kitas, o tam tikras investavimo būdas. Aptarkime, iš kur atsiranda tas poreikis prieš pašokant pritūpti.

Reikia visko nusipirkti

Būtent taip ir yra, kai animacijoje piešiamas koks nors judesys, tai ta pagreičio jėga būna labai svarbi. Žmogus prieš pašokdamas visada pritupia. Taigi, ir vartojamosios paskolos internetu reikia tam, kad ji ne tik būtų atiduota, bet ir pavyktų pasiekti geresnių rezultatų, kurie vėliau džiugintų taip, kaip niekas kitas pasaulyje taip nedžiugina. Juk kiekvienam žmogui malonu jausti finansinį saugumą ir stabilumą.

Pirmiausiai prieš iškeliaujant reikia kai ką nusipirkti. Šis dėsnis galioja visada, be jo tiesiog neišsiversi. Tad ir vartojamosios paskolos be užstato reikia tiems pirkiniams. Visų pirma, kainuoja bilietai. Kad ir kur jūs keliausite, bet niekas jūsų už dyką ten nenugabens. Gal iš pradžių atrodys, kad reikės tik lėktuvo bilietų, bet iš tiesų jų reikės ir daugiau. Jūs keliausite iš taško „A“ į tašką „B“, o tarp tų taškų bus daug mažų taškelių. Reikės ir autobusais pavažiuoti nuo stoties iki oro uosto ir atvirkščiai, reikės gal ir keltu keltis, o gal ir kokią naktį kažkur pakeliui praleisti. Visi šie dalykai tikrai nebus nemokami, tad reikia pasiruošti.

Prieš keliaujant vartojamosios paskolos prireiks ir susikraunant lagaminus. Jeigu anksčiau iš viso niekur nėra tekę keliauti, tai net ir to paties lagamino turbūt neturėsite. Tad teks pakloti vartojamosios paskolos internetu dalį ir geram bagažui įsigyti. Gal reikės papildomų drabužių, avalynės. Kažkokio maisto, kurį norėsite vežtis. Juk ekonomiškai silpnose šalyse maistas pigesnis, o gerai gyvenančiose, ir kainuoja daugiau. Taigi, tokiu būdu tikrai investuosite – pirksite pigiau maisto čia, jis atsipirks iš karto, kai tik jį suvalgysite.

Reikia pasiruošti bedarbystės mėnesiams

Kita priežastis, ir netgi labai dažna, kodėl keliaujant reikia vartojamosios paskolos be užstato, tai yra pasiruošimas bedarbystės laikui. Tikrai ne vienas emigrantas gali papasakoti tas istorijas, kaip atvyko dirbti, ieškoti geresnio gyvenimo, tačiau užmokestis būdavo toks mažas, kad nepavykdavo nieko uždirbti ir gauti tiek, kiek labiausiai norėtųsi. Dar blogiau – beveik visiems iš pradžių iš viso nesisekdavo ieškoti darbo. Tačiau nė vienas neplanuodavo nieko neradęs grįžti į Lietuvą. Visi jau geriau iki paskutinio lašo sėdės ten, bet darbą ras, o tada jau šoks į viršų. Nes vartojamosios paskolos ir bet koks išankstinis pasiruošimas ir yra tam, kad paskui būtų geriau. Tai ta viltis, dėl kurios iš viso teko išvykti, palikti gimtus namus, daug dalykų pamiršti, daug ką iškeisti į kitokius dalykus. Tad vartojamosios paskolos maziausios palukanos bus tikrai ne priežastis grįžti tėvynėn taip ir neįsidarbinus.

Dėl viso pikto

Ir aišku, vartojamosios paskolos skaiciuokle praverčia net tada, kai žmogus yra susitaupęs šioms pirmosioms startinėms reikmėms. Tačiau vartojamoji paskola (akcija) vis tiek išlieka kaip planas „B“. Net jei susitaupėte nedarbui, susitaupėte kažką pradžiai, vis tiek gali atsitikti nenumatytų atvejų. Sveikatos problemos, kažkokie netikėtumai, nelaimės. Visko visada gali nutikti. Kai išvažiuosite ir nedirbsite, paskolos gauti jau negalėsite. Tačiau iš anksto ja pasirūpinti galima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *