Prekės ir paslaugos

Barzdaskutės – vyriškas sprendimas

barzdaskutesAnksčiau vyrai gana skeptiškai žiūrėdavo į naujai rinkoje pasirodžiusias barzdaskutes. Buvo manoma, kad jos niekaip nenurungs skutimosi peiliukų, mat sklido kalbos, kad prietaisais naudotis gana sudėtinga, o ir kaina buvo ne kiekvienam prieinama. Ką jau kalbėti apie priežiūrą ir barzdaskučių išlaikymą. Šiandien, visa tai liko užmarštyje, nes technologijoms keičiantis barzdaskutes perėjo į visai kitokį lygį. Dabartiniai barzdos skutimo mašinėlių gamintojai gali pasiūlyti mašinėlę kiekvienam, pagal kiekvieno vyro odos tipą ir norimus rezultatus. Barzdaskutės taip populiarėja, kad manoma, jog ilgai netrukus jos nurungs įprastus skutimosi peiliukus ir jau kiekvienuose namuose, kuriuose gyvena bent vienas vyras sutiksime barzdos skutimo mašinėlę.

Nekyla nei menkiausios abejonės, kad kiekvienas vyras nori išsirinkti geriausiai tinkantį prietaisą, tačiau ne paslaptis, kad pardavimo vietose jų pasirinkimas yra didžiulis. Skirtingi modeliai kelia nemažai klausimų, todėl aptarsime keletą detalių, ką turėtumėte žinoti dar prieš perkant barzdaskutę.

Visų pirma, reikia žinoti savo odos tipą. Kiekvieno žmogaus oda yra unikali, todėl reikia atkreipti dėmesį ar jūsų barzda yra labai vešli, ar yra tik silpni plaukeliai, taip pat, ar norite švaraus skutimo, ar tik patrumpinti barzdą? Odos tipas yra labai svarbi detalė, tad jei jūsų oda yra jautri jums reiks vienokios barzdaskutės, o jei normali gali tikti ir daugiau variantų.

Barzdaskutės paskirtis nebūtinai yra tik švariai nuskusti barzdą. Vyrai jas naudoja, nes jiems pabosta dirginti savo odą peiliukais, kurie kartais palieka įpjovimų ar įdrėskimų žymes. Elektrinėmis barzdaskutėmis yra lengvai  formuojama barzda, taip pat ją galima nešiotis visur su savimi. Tai puikus sprendimas tiems, kurie daug keliauja. Skutantis su barzdaskute jūs sutaupysite nemažai laiko, o pats procesas bus malonesnis ir patogesnis. Rezultatas – švelni ir glotni veido oda, arba tobulai suformuota barzdelę.

Įsigyti geros kokybės barzdaskutę galima elektroninių prekių parduotuvėse ir, žinoma, internete.  Jei dar nesinaudojate barzdaskute pats laikas kibti į paieškas ir išsirinkti tinkamiausią barzdos skutimosi mašinėlę jau dabar!